درباره تاینی اسپرت

درباره تاینی اسپرت

امروزه با روش های جدید، راه حل های مناسبتری برای خرید وجود دارد و دیگر نیازی به مراجعه به بازار نیست. این امر سبب شده با توجه به کاهش هزینه های روزمره و همچنین صرفه جویی در وقت، شما به راحتی نیاز خود را تامین نمایید. رابطه بین نمایندگی های معتبر و مشتریان عزیز، فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد(دارای نماد اعتماد الکترونیک) می باشند حاصل گردیده است.

تاینی اسپرت یکی از کاملترین فروشگاه های اینترنتی لوازم ورزشی به صورت تخصصی و به ویژه پینگ پنگ می باشد که طیف وسیعی از محصولات را از برندهای مختلف دارا می باشد، برندهایی مانند کورنلیو، یاساکا، باترفلای و … از جمله محصولات با کیفیت و حرفه ای در پینگ پنگ می باشد که می توانید مشخصات فنی هر کدام از این محصولات را در صفحه آن محصول با کلیک بر روی عکس یا عنوان آن مشاهده نموده و با استفاده از قابلیت مقایسه سایت آنها را با یکدیگر مقایسه کنید و پس از بررسی به انتخاب ایده آل از نظر کمی و کیفی برسید. همچنین می توانید با تماس با شماره موجود در بخش پایینی سایت از مشاوره کافی برای تصمیم درست و صرفه جویی در وقت و هزینه بهره مند شوید. تاینی اسپرت تمامی محصولاتش را با قیمت نمایندگی های معتبر در سایت عرضه می کند و به صورت مستمر قیمت ها را به روز می کند تا خیال مشتریان از بابت قیمت مناسب راحت باشد. تاینی اسپرت محصولاتش را در سریعترین زمان ممکن به دست مشتریانش می رساند. ارسال در تهران به صورت کاملا رایگان بوده و تنها در شهرستان ها مبلغ هزینه پستی به صورت معمولی و تیپاکس دریافت می شود.
لازم به ذکر است کاربران عزیز پس از انتخاب محصول موردنظر باید اقدام به ثبت سفارش در سایت نموده و از ۲۴ تا ۷۲ ساعت محصول به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.